Naši chalani sa zúčastnili nočnej sutaže v Rabči kde prišli  ako z reťaze otrhnutý. 
Najskôr v lige naši časom 17.20 vybojovali skvelé 3 miesto. 
Po ligovej súťaži sa konala súťaž o 1 ročník pohár starostu obce Rabča. Naši v požiarom útoku o pol 1 v noci :D pozbierali posledné sily dali do toho všetko a časom 17.59 vybojovali skvelé 1 miesto. :P Radosť bola obrovská a s bilanciou 2útoky 2 poháre boli maximálne spokojný. :D Velká gratulácia patrí chalanom ktorí vzorne reprezentujú našu obec a zviditeľňujú ju peknými výsledkami . 

fotky tu:

V sobotu 24.08.2019 sa naši chalani zúčastnili Hruštinskej sekerky. Do Hruština sme vyslali 2 týmy v kategórii dorast a muži . Naši dorastenci milo prekvapili keďže v silnej konkurencii Komjatnej a Hruština zabrali a vybojovali 1 miesto. 
V kategórii mužov naši zabrali na štafete a časom 86 s. boli najrýchlejší  . V požiarnom  útoku sme si aj kvôli menšiemu zaváhaniu postrážili 1 miesto a nakoniec o 1 stotinu sekundy sme zdolali domáci Hruštín a vyhrali Hruštínsku sekerku po druhý krát v rade. Radosť bola obrovská. Veľká vďaka patrí všetkým chalanom ktorí peknými výsledkami zvyditeľnujú našu obec.

fotky tu

Víťaztvo z poza kopca Naši chlapi sa každoročne zúčastňujú súťaže o hruštinsku sekerku a inak tomu nebolo ani tento rok.
Súťažilo sa v štafete a v požiarnom útoku. Na štafete naši zabrali a bol s toho perfektný čas 79s . Na požiarnom útoku počasie týmom príliš neprialo keďže začalo pršať . Ale atmosféra aj publikum bolo skvelé . V požiarnom útoku naši dosiahli najlepší čas 18s . Čím sme sa dostali na 1 miesto. A z poza kopca sme si priniesli pohár za 1 miesto ale aj putovnú hasickú sekerku 
Veľká vďaka patrí chlapcom ale aj celému týmu ktorý vzorne reprezentujú našu obec.